Обзор сайта


Партнеры проекта
Торговый портал TATET.ua
Платформа магазинов TATET.net
Мир путешествий с way2way

Опрос

Нужно ли удалить граффити в Припяти?:

Відбулися загальні звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації Атомпрофспілки ДСНВП «Екоцентр».

16-го лютого 2010 року відбулися загальні звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації Атомпрофспілки ДСНВП «Екоцентр». Збори були проведені на вимогу Президії Атомпрофспілки та на виконання постанови Атомпрофспілки № П-17-5 від 04.02.2010, якою було скасовано рішення звітно-виборної профспілкової конференції ДСНВП «Екоцентр» від 16 грудня 2009 року. Підставою для скасування рішення трудового колективу підприємства про переобрання профкому стала скарга голови ЧООП М.В. Тетеріна на нібито втручання і тиск з боку адміністрації ДСНВП «Екоцентр» і директора О.О. Бондаренка на трудовий колектив.

Збори проводив особисто голова Атомпрофспілки В.О. Матов. У якості запрошених на зборах були присутні начальник державного департаменту – Адміністрація зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення А.А. Сельський, заступник начальника державного департаменту О.М. Федевич, голова ЧООП М.В. Тетерін.

Організовані і проведені керівництвом Атомпрофспілки збори підтвердили рішення профспілкової конференції від 16 грудня 2009 року про переобрання профкому підприємства на чолі із О.І. Якименко та обрання нового профкому та нового голови профкому - заступника начальника відділу радіаційно-дозиметричного контролю - А.Я. Коваля. Печатка і установчі документи профспілки, які були вилучені М.В. Тетеріним, повернуті новообраному профкому.

Обставини, викладені у скарзі голови ЧООП М.В. Тетеріна, не знайшли підтвердження, а колектив ДСНВП «Екоцентр» продемонстрував спроможність вільно висловлювати та захищати свою позицію без огляду на будь-який адміністративний вплив.

Автор: 
Профком ДСНВП «Екоцентр»

Отправить комментарий

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Доступные HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <h3> <b> <i> <u>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Символы на картинке
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.